۲۶
آذر

تک رنک (پرتال جامع وب مستران ایرانی)

رابط های کاربری توسط تکنولوژی های روز بر پایه javascript و ارتباط به لحظه توسط پروتکل های استاندار json و xml و ... برای ارتباط با مغز تحت php5 پرتال .
اولین جامعه مجازی وب مستران ایرانی
تحقق کلیه نیازهای وب مستران ایرانی علی الخصوص افزایش رنکینگ گوگل و الکسا کاربران عضو گیری شده توسط ابزار های متعدد تعبیه شده در پنل کاربری وب مستران از جمله آنها سیستم هوشمند ارسال بازدید و تبادل ترافیک توسط تکنولوژی های brigeOnHost بین وب مستران فعال و سیستم به لحظه و هوشمند تبلیغات پرتال فوق.
ایجاد پنل آماری به لحظه توسط تلفیق تکنولوژی های متعدد به روز وب برای خروجی کلیه آمارگیرهای طراحی شده در پرتال برای شفاف سازی خدمات ارائه شده به کاربران.
ایجاد سیستم کسب درآمد و مسیر های از پیش تعریف شده برای تبدیل امتیاز های موجود در سیستم به ریال به صورت OnPay توسط بانک ملت به درخواست کاربران به صورت به لحظه .
ایجاد رابط گرافیکی هوشمند responsive (رزولوشن های متفاوت در سیستم عامل های تحت pc و سازگاری با کلیه پلت فرم های تبلت و تلفن های همراه و تلفن های هوشمند ) به منظور سهل نمودن استفاده از هزاران امکان تعبیه شده در پرتال جامع وب مستران ایرانی.
دریافت کلیه لایسنس های طراحی رابط گرافیکی از جمله W3C 4 html و W3c 4 css بدون حتی یک خطا , دریافت گرید B از معیار جهانی GTMETRIX برای رعایت کلیه اصول طراحی رابط گرافیکی.
طراحی کلیه امکانات کسب امتیازی بازی آنلاین , امتیاز دهی به سایت های ثبت شده وب مستران در سیستم توسط سیستم ستاره دهی , ایجاد راهکارهای زیرمجموعه گیری کاربران بر اساس امتیازی و دریافت پورسانت ماهانه , ایجاد سیستم های قرعه کشی ماهانه به صورت کاملا اتوماتیک توسط سیستم بین برترین های پرتال در زمینه های مختلف (امتیازی , زیرمجموعه ای و بازی آنلاین و ...), سیستم حسابداری و تاریخچه مالی هر کاربر , سیستم تیکتینگ پشتیبانی , سیستم ابزاردهی به وب مستران.
ایجاد پنل مدیریتی کاملا هوشمند و مدیریت بیش از 10 هزار وب مستر به صورت کاملا روان و آسان

ارسال نظرات

ارتباط با ما